10 oczywistych powodów, dla których warto wybrać kursy w Klinice Języka

Dlaczego języków obcych powinno się uczyć inaczej niż innych przedmiotów? Mamy na to rozwiązanie!
23 kwietnia 2021
Jakie kursy dla dorosłych sprawdzają się najlepiej? Znamy odpowiedź!
2 sierpnia 2021

10 oczywistych powodów, dla których warto wybrać kursy w Klinice Języka

Zastanawiasz się nad wyborem miejsca nauki dla siebie lub swojego dziecka? Być może masz już doświadczenia z innymi szkołami, które nie spełniły Twoich oczekiwań? Zapraszamy do wspólnej nauki, w miejscu które zostało stworzone z myślą o wszystkich, którym zależy na nowoczesnym podejściu do nauczania języku obcych, które przynosi wspaniałe rezultaty.

Prezentujemy 10 powodów, dlaczego warto wybrać właśnie nas.

1) innowacyjne podejście do nauczania – stale śledzimy współczesne trendy w nauczaniu i czerpiemy wzorce od najlepszych praktyków. Nasze zajęcia znacząco odbiegają od znanych zajęć ze szkoły, gdzie tablica i zeszyt to jedyne narzędzia wspomagające nauczanie. Nasze lekcje są bogate w materiały i narzędzia, które podwyższają atrakcyjność zajęć. Korzystamy z flashcardsów, mat edukacyjnych, gier planszowych, aplikacji multimedialnych i wielu innych.

2) nowocześnie wyposażone własne sale – lekcje odbywają się tylko we własnych salach, które są specjalnie przygotowane pod kątem nauczania języków obcych. Lektor może skorzystać podczas zajęć z całego wyposażenia sali i wielu materiałów, które się tam znajdują. Jest to ogromny plus w porównaniu z salami wynajmowanymi np. w szkołach publicznych, gdzie do użytku lektora jest tylko tablica i komputer. W naszych salach korzystamy także z nowoczesnych monitorów multimedialnych, które dają nieograniczone możliwości.

3) nacisk na mówienie – nasze doświadczenie podpowiada nam, że wśród uczniów największym problemem jest umiejętność komunikowania się z innymi w języku obcym. Jestem to spowodowane brakiem praktyki w mówieniu. Jeśli tradycyjna nauka w szkołach opiera się na studiowaniu gramatyki i nauce słówek, ale zupełnie pomijany jest aspekt konwersacyjny, przynosi to wiele problemów i barier w sprawnym komunikowaniu się w przyszłości. Dlatego już od pierwszych zajęć omawiany materiał ćwiczymy w mówieniu.

4) wysoki poziom nauczania – nasz program nauczania jest bardzo wymagający. Jego właściwej realizacji i najlepszych efektów pilnuje wykwalifikowany metodyk, którego zadaniem jest dbać o jak najlepszy rozwój naszych uczniów.

5) sprawdzona metoda nauczania – zajęcia prowadzimy znaną na całym świecie metodą bezpośrednią, która odniosła ogromny sukces. Jako licencjonowana szkoła korzystamy z podręczników, które są stworzone pod kątem nauczania tą metodą i dedykowane są tylko szkołom językowym, które nauczają według jej założeń.

6) wykwalifikowany zespół lektorki – stawiamy na osoby, które posiadają wysoki poziom znajomości języka oraz kochają nauczać wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Są to osoby ambitne i przyjazne, dla których rozwój ich uczniów to największa nagroda.

7) sprawdzony system motywacyjny – nasi lektorzy w trakcie zajęć korzystają ze specjalnych aplikacji, które w świetny sposób motywują najmłodszych do nauki. Przygotowany jest także system egzaminów końcowych, który weryfikuje wiedzę uczniów oraz zachęca do bardziej sumiennej pracy podczas roku szkolnego.

8) zróżnicowana oferta – jesteśmy specjalistami w nauczaniu i chcemy dzielić się swoją wiedzą z jak najszerszym gronem. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Z każdą grupą pracujemy według założeń dopasowanych do danego wieku. Nauczamy 4 języków – angielski, hiszpański, niemiecki i rosyjski. Wiemy, że w niedalekiej przyszłości znajomość angielskiego będzie podstawą, dlatego proponujemy naukę także innych języków, których znajomość zdecydowanie polepsza sytuację kandydata na rynku pracy. Na naukę drugiego języka proponujemy także zniżki.

9) stała opieka nad rozwojem uczniów – do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, skupiając się na jego mocnych i słabych stronach. W przypadku zajęć z dziećmi i młodzieżą przekazujemy opiekunom dokładną opinię na temat postępów ucznia. Nasi lektorzy za pomocą specjalnych aplikacji mają także stały kontakt z rodzicami uczniów.

10) przygotowujemy do egzaminów Cambridge – wszyscy, którzy chcą mieć potwierdzoną znajomość języka angielskiego z naszą pomocą mogą podejść do egzaminu Cambridge, który jest honorowanym na całym świecie certyfikatem. Egzamin można zdać w centrum egzaminacyjnym lub w siedzibie naszej szkoły.

I przede wszystkim kochamy to co robimy – miłość przenosi góry. My kochamy uczyć i to daje nam ogromne możliwości do ciągłego rozwoju i poszukiwań, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Poświęcamy się temu zupełnie i codziennie chcemy być lepsi. Postępy naszych uczniów to dla nas ogromna nagroda, która pokazuje, że to co robimy ma sens. Chcemy dzielić się swoją wiedzą i pasją ze wszystkimi, którzy chcą uczyć się języków obcych.

Jeśli szukasz miejsca, którego fundamenty opierają się na powyższych wartościach to zapraszamy Cię do wspólnej nauki w naszej szkole. Zrobimy wszystko, abyś został z nami jak najdłużej i osiągnął swój cel – biegłą znajomość języka obcego. Spróbuj, może to miejsce właśnie dla Ciebie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress