Metody naszego nauczania

Szkoła językowa Klinika Języka oferuje także kursy językowe dla firm w Piastowie.

Mogą się one odbywać zarówno w siedzibie naszej szkoły, jak i w Państwa firmie na terenie Piastowa, Pruszkowa, Warszawy i okolic. Intensywność zajęć oraz program ustalany jest indywidualnie z Państwa potrzebami. Oferujemy Państwu zajęcia z języka ogólnego, a także języka specjalistycznego, dobierając odpowiednie podręczniki, pomoce naukowe i metody nauczania.

Proces obsługi klienta instytucjonalnego:

Proces krok po kroku:

  • Przeprowadzamy analizę potrzeb klienta: zakres szkolenia, liczba uczniów, lokalizacja, intensywność i terminy zajęć.
  • Bezpłatnie przeprowadzamy testy kwalifikacyjne pracowników (pisemny i ustny). Przydzielamy pracowników do odpowiednich poziomów w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego - The Common European Framework of Reference for Languages.
  • Indywidualnie opracowujemy program kursu językowego dla firm – wybór podręczników i materiałów dydaktycznych.
  • Rozpoczynamy szkolenia i sprawdzamy postępy w nauce. Systematycznie sprawdzamy frekwencję słuchaczy na zajęciach oraz przeprowadzamy testy z zakresu przerobionego materiału. W czasie zajęć, na prośbę słuchaczy, przygotowujemy ich do spotkania biznesowego czy wystąpienia w trakcie prezentacji w języku obcym. Na koniec szkolenia przeprowadzamy ankiety wśród uczestników kursu oceniające pracę naszych lektorów.
  • Zakończenie kursu: rozdajemy dyplomy uczestnictwa w szkoleniu.
Dowiedź się więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress