Czy Twoje dziecko uczy się języka obcego, ale boi się mówić? Wiemy jak temu zaradzić!
16 lipca 2019
Na czym polega przewaga kursów w szkole językowej nad zajęciami w wynajmowanych salach szkół państwowych? Bądź świadomy!
23 sierpnia 2019

Dlaczego warto wybrać kurs dla dzieci w Klinice Języka?

Każdy z nas jest inny i może mieć inne oczekiwania. Najważniejsze, aby dokonując wyboru miejsca, w którym uczyć się ma Twoje dziecko skupić się na najistotniejszych dla nas czynnikach. W Klinice Języka kładziemy nacisk na:

1) naukę mówienia – kursy prowadzone są metodą Direct, która wymaga mówienia na zajęciach na podstawie wcześniej poznanego słownictwa. Kurs metodą Direct przystosowany jest do możliwości poznawczych dziecka. Dzieci uczą się mówić pełnymi zdaniami poprzez stosowanie szeregu krótkich pytań i odpowiedzi. Większość lekcji to wprowadzenie nowego słownictwa, ćwiczenie wymowy oraz użycie wprowadzonego słownictwa, w krótkich dialogach. Dzieci uczą się go w sposób naturalny, tak jak uczyły się swojego języka ojczystego. Najpierw słyszą słowa, następnie mówią, a na końcu czytają i piszą. Dopracowany system powtórek pozwala w łatwy sposób zapamiętywać duże ilości słownictwa. Tylko dzięki powtarzaniu i rutynie dzieci mogą zapamiętać słowa na dłużej. Oprócz pracy z metodą Direct dzieci omawiają zagadnienia gramatyczne z zakresu materiału ze szkoły państwowej.

2) lekcje mają być ciekawe i kreatywne – najtrudniejszym zadaniem lektora na zajęciach jest zaskoczyć ucznia. Przygotować niespotykaną grę, sposób powtórki materiału. Nasi lektorzy wiedzą jak to zrobić. Na każdych zajęciach 20 min poświęcone jest na powtórkę materiału w formie zabawy, łącząc tym sposobem przyjemne z pożytecznym.

3) sprawdzenie umiejętności dzieci – w naszej szkole funkcjonuje dopracowany system zaliczeń i egzaminów. Dzieci po każdym module przerobionego materiału piszą test, a na koniec semestrów odbywają się egzaminy pisemne i ustne. Wszystko w celu utrzymania jak najwyższego poziomu nauczania.

4) opinie o dzieciach – rodzic otrzymuje po każdym semestrze dokładną opinię na temat dziecka z jego wynikami w ciągu semestru, elementami do poprawy oraz informacją o przerobionym materiale.

5) nowoczesne technologie – korzystamy z najnowocześniejszych aplikacji, do których stworzyliśmy własne zestawy ćwiczeń na podstawie podręczników z których korzystamy. Są one świetną formą powtórki przed testem czy zabawą na zajęciach.

6) przyjazne środowisko – jesteśmy przede wszystkim wielkimi pasjonatami nauczania języków obcych. Kochamy to co robimy i dzielimy się naszą pasją z innymi. Staramy się wprowadzać przyjazną atmosferę na zajęciach, motywować i pokazywać, że nauka języków obcych jest niezwykle ważna.

Jeśli chcecie poznać nas bliżej, zapraszamy do wspólnej drogi – nauki języków obcych. Poniżej prezentujemy opinie rodziców na temat zajęć w naszej szkole.

opinie strona

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress