Nigdy nie jest za późno
ani za wcześnie na naukę języka.

Nowoczesna szkoła języków obcych, która mieści się w centrum Piastowa. Naszym głównym celem jest tworzenie miejsca, w którym panuje przyjazna atmosfera, a ludzie gromadzą się, aby poszerzać swoje umiejętności językowe i doświadczyć satysfakcji z własnych działań. Języki obce są naszym hobby, a dzięki profesjonalnej nauce mamy nadzieję, że staną się również Twoją pasją. Nie czekaj i zapisz się już dziś na zajęcia indywidualne lub grupowe w Piastowie.

 

Zobacz naszą ofertę kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Piastowie:

Kursy dla dzieci

Nauczymy Twoje dziecko mówić! Kurs metodą Direct przystosowany jest do możliwości poznawczych dziecka. Dzieci uczą się mówić pełnymi zdaniami poprzez stosowanie szeregu krótkich pytań i odpowiedzi. Dynamika zajęć sprawia, że mali uczniowie szybko nabywają umiejętność rozumienia z kontekstu. Zajęcia są przeplatane odpowiednimi grami aktywizującymi i motywującymi. Metoda pozwala na 3 razy szybsze przyswajanie materiału. Jej celem jest nauczenie zdolności swobodnej, naturalnej wypowiedzi już od samego początku nauki. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko zaczęło mówić pełnymi zdaniami, a nie uczyło się tylko pojedynczych słówek, wybierz ten kurs! Uczniowie tworzą grupy według wieku i poziomu.

Zapisz się

Dopasowany grafik zajęć

Chcesz, aby Twoje dziecko miało zajęcia tuż przed lekcjami szkolnymi lub zaraz po nich? Nic trudnego! Organizujemy zajęcia także dla dzieci z tej samej klasy! Wybierzemy odpowiednie godziny. Możemy przyprowadzić uczniów na zajęcia ze świetlicy SP3 i SP4. A jeżeli uzbierasz grupę min 4 osób z klasy to wszyscy otrzymają zniżkę 10% na zajęcia i będą mieć dopasowany grafik. Nie zwlekaj, zorganizuj grupę i ciesz się dobranym kursem w niższej cenie!

Nasze kursy odbywają się w naszych salach, które są odpowiednio wyposażone i przystosowane do nauki języków obcych. Dzięki czemu lektorzy mogą skorzystać z wielu materiałów i na każdej lekcji urozmaicać zajęcia swoim uczniom. Posiadamy monitory interaktywne, które uczniowie uwielbiają. Kurs przewiduje około 70 lekcji po 50 min. Jego głównym zadaniem jest nauczyć dziecko komunikować się w języku obcym i dobrze przygotować do egzaminów końcowych po szkole podstawowej. Jesteśmy nowoczesną szkołą, którą najbardziej ceni sobie jakość i wysoki poziom zajęć. Nad naszym programem nauczania czuwa wykwalifikowany metodyk.

 • Direct 6-7 lat
 • Direct 8-9 lat
 • Direct 10 -12 lat
 • Zajęcia indywidualne
Zapisz się

Kursy dla młodzieży

Wiemy jak ważne i stresujące są dla młodych ludzi egzaminy po zakończeniu danego etapu nauki. Z tego względu przygotowaliśmy dla nich kursy przygotowujące, które obejmują wiadomości i umiejętności określone w wymaganiach ogólnych oraz szczegółowych w podstawie programowej kształcenia ogólnego. Od teraz żaden test nie będzie już straszny!

Naszym celem jest przygotowanie ucznia do rozwiązywania typowych ćwiczeń egzaminacyjnych, a także nauczenie słownictwa i gramatyki, które są objęte w programie egzaminu. Oprócz tego proponujemy kurs metodą Direct przygotowany głównie dla osób chcących przełamać barierę językową i nauczyć się swobodnie wypowiadać w języku obcym.

 • Kursy egzaminacyjne
 • Direct 13-15 lat
 • Direct 16-18 lat
 • Zajęcia indywidualne
Zapisz się

Nasi uczniowie zdają egzaminy Cambridge

Nasi uczniowie na koniec roku szkolnego mogą podejść do egzaminów Cambridge, które potwierdzają znajomość języka i są honorowane na całym świecie. To świetny sposób na potwierdzenie swoich umiejętności. Z nami Twoje dziecko otrzyma certyfikat!


Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania związane z naszym programem nauczania? Chcesz porozmawiać z metodykiem naszej szkoły? Napisz wiadomość na e-mail: metodyk@klinika-jezyka.pl


Klinika Języka
nowoczesna szkoła języków obcych

Ponad wszystko cenimy jakość usług, które oferujemy. Nauczają u nas najlepsi lektorzy, dla których nauka języków jest czymś więcej, niż tylko pracą. Napisz do nas!

Chcesz zapisać dziecko na zajęcia?
Wypełnij formularz.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress