Korzystamy z metody Direct, która kładzie bardzo duży nacisk na naukę mówienia. Zajęcia odbywają się wyłącznie w języku nauczania, dzięki czemu mówisz i słuchasz 4 razy więcej niż w przypadku zwykłych metod nauki języka.

Mieścimy się w centrum Piastowa – nie będziesz mieć problemów z dojazdem.

Posiadamy komfortowe warunki pracy – nauczamy we własnych salach.

Nasi lektorzy to ludzie, którzy mieli do czynienia z tym językiem na co dzień czy podczas wielu podróży. Posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe. Są empatyczni, mają poczucie humoru i tak samo jak Tobie zależy im, aby nauczyć Cię jak najwięcej.

Udostępniamy bezpłatny dostęp do platformy internetowej dla młodzieży i dorosłych – ponad 100 dodatkowych godzin nauki GRATIS.

Nauczamy na każdym poziomie – podstawowym (A1, A2), średniozaawansowanym (B1, B2) oraz zaawansowanym (C1, C2). Masz pewność, że zostaniesz przydzielony do grupy na odpowiednim poziomie.

Masz do wyboru zajęcia indywidualne, korepetycje, lub zajęcia w małych grupach (4-8 osób) – jak Ci wygodniej.

Copyright 2024. KLINIKA JĘZYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

Angielski to najczęściej używany język na świecie. Zacznij mówić i Ty!

Język angielski przydaje się nie tylko podczas bliskich i dalekich podróży. Jego znajomość często otwiera drzwi do kariery, a czasem stanowi warunek do jej rozpoczęcia. Z tego względu trzeba go znać przynajmniej w stopniu komunikatywnym (w zależności od branży).

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę nauki języka angielskiego w Piastowie. Nieważne, czy jesteś biznesmenem, uczniem, gospodynią domową czy globtroterem – zadbamy o to, by ten język przydał Ci się w każdej sytuacji.

Język angielski określany mianem „języka urzędowego świata” jest używany przez setki milionów ludzi na Ziemi. Używany jest przede wszystkim w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, stąd jego dwie odmiany – British English i American English.

Dlaczego warto postawić na angielski w Klinice Języka w Piastowie?

Copyright 2024. KLINIKA JĘZYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

II oddział:

ul. E. Orzeszkowej 66, Piastów

(pasaż handlowy koło SP3)

I oddział:

wejście od strony osiedla Baszta
od ul. Paderewskiego (koło SP4)

ul. Żbikowska 26 lok. 1, Piastów

Siedziba główna:

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Dane kontaktowe

I piętro, wejście od Al. Wojska Polskiego

ul. Kujawska 28, 05-820 Piastów

Jak dojechać? 

Nasze placówki są w bliskiej odległości od szkół podstawowych. Dla uczniów klas 0-3 – możliwość przyprowadzania dzieci ze świetlicy szkolnej (dotyczy SP2, SP3, SP4 i SP5 w Piastowie).

Godziny pracy sekretariatu:
ul. Kujawska 28, Piastów
 
Poniedziałek 9:00-19:00
Wtorek 9:00-19:00
Środa 9:00-19:00
Czwartek 9:00-19:00
Piątek 9:00-17:00
Nr konta bankowego:
25 2490 0005 0000 4500 9666 6442 (Alior Bank)

Prowadzimy zajęcia na terenie całego Piastowa.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Temat:
Treść wiadomości:
Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Klinika Języka Szkoła Języków Obcych zgodnie
z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (Rozporządzenie 679/2016/UE, zwane RODO). Oświadczam, iż zostałem poinformowany(a), że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych umieszczonych w zbiorze oraz ich poprawiania, a także prawo żądania usunięcia moich danych osobowych ze zbioru. Dane będą wykorzystane do celów organizacyjnych kursu oraz marketingowych. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. W przypadku braku zgody prosimy o kontakt z nami za pomocą telefonu bądź wizytę w siedzibie szkoły.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!