Nasi lektorzy to specjaliści, którzy realnie

(czyli w praktyce) mieli do czynienia z językiem niemieckim, oraz dodatkowo posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe. Są sympatyczni i tak samo zależy im na Twoim przyswojeniu niemieckiego jak i Tobie!

Mieścimy się w centrum Piastowa – nie potrzebujesz więc mapy, by do nas dojechać. I zawsze znajdziesz miejsce do parkowania.

Posługujemy się metodą Direct. Wiemy, że każdy przyswaja języki obce nieco inaczej – najważniejsze, by robić to skutecznie. Metoda Direct to najlepszy wybór!

Kształcimy na każdym poziomie – podstawowym (A1, A2), średniozaawansowanym (B1, B2) oraz zaawansowanym (C1, C2). Nie martwisz się więc, że rzucimy Cię na głęboką wodę i sobie nie poradzisz bądź odwrotnie – będziesz uczył się rzeczy, które już znasz. Poziom będzie idealnie dopasowany do Ciebie.

Zapisujesz się na zajęcia indywidualne, korepetycje lub zajęcia z niemieckiego w grupie – jak wolisz. Przygotowaliśmy również ofertę nauki niemieckiego dla firm – małych i dużych.

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego w Klinice Języka w Piastowie?

Niemiecki to jeden z najpopularniejszych języków na świecie. Zapraszamy na kurs!

Przyjdź do nas!

 

Nie tylko nasi zachodni sąsiedzi władają tym językiem. Jest wiele państw, w których niemiecki stanowi język urzędowy. Poza tym jego znajomość opłacalna jest również w biznesie – powstaje coraz więcej niemieckich firm, które wymagają posługiwania się nim przynajmniej w stopniu komunikatywnym. Angielski nie wystarcza, a jeśli znasz dodatkowo niemiecki, to może być Twoja karta przetargowa w drodze do kariery.

 

Oferujemy ciekawe kursy języka niemieckiego w Piastowie. Niezależnie od tego, czy pracujesz, studiujesz, czy po prostu niemiecki jest Twoim hobby – z nami nauka będzie czystą przyjemnością.

Choć w tej kategorii wciąż przoduje angielski, to zapewne wiesz lub domyślasz się, jak ważna w dzisiejszych czasach jest znajomość języka niemieckiego. Uczyłeś się go w szkole lub na studiach, a może chcesz dopiero rozpocząć przygodę z nauką niemieckiego? To bez znaczenia.

Copyright 2024. KLINIKA JĘZYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

II oddział:

ul. E. Orzeszkowej 66, Piastów

(pasaż handlowy koło SP3)

I oddział:

wejście od strony osiedla Baszta
od ul. Paderewskiego (koło SP4)

ul. Żbikowska 26 lok. 1, Piastów

Siedziba główna:

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Dane kontaktowe

I piętro, wejście od Al. Wojska Polskiego

ul. Kujawska 28, 05-820 Piastów

Jak dojechać? 

Nasze placówki są w bliskiej odległości od szkół podstawowych. Dla uczniów klas 0-3 – możliwość przyprowadzania dzieci ze świetlicy szkolnej (dotyczy SP2, SP3, SP4 i SP5 w Piastowie).

Godziny pracy sekretariatu:
ul. Kujawska 28, Piastów
 
Poniedziałek 9:00-19:00
Wtorek 9:00-19:00
Środa 9:00-19:00
Czwartek 9:00-19:00
Piątek 9:00-17:00
Nr konta bankowego:
25 2490 0005 0000 4500 9666 6442 (Alior Bank)

Prowadzimy zajęcia na terenie całego Piastowa.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Temat:
Treść wiadomości:
Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Klinika Języka Szkoła Języków Obcych zgodnie
z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (Rozporządzenie 679/2016/UE, zwane RODO). Oświadczam, iż zostałem poinformowany(a), że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych umieszczonych w zbiorze oraz ich poprawiania, a także prawo żądania usunięcia moich danych osobowych ze zbioru. Dane będą wykorzystane do celów organizacyjnych kursu oraz marketingowych. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. W przypadku braku zgody prosimy o kontakt z nami za pomocą telefonu bądź wizytę w siedzibie szkoły.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!