Nasi nauczyciele to specjaliści, którzy mieli do czynienia z tym językiem, będąc w Hiszpanii czy innych krajach hiszpańskojęzycznych, oraz posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe. Są wyrozumiali, pozytywni, zarażają entuzjazmem i tak samo zależy im na Twojej nauce hiszpańskiego jak i Tobie.

Znajdujemy się w centrum Piastowa, więc nie musisz martwić się, że do nas nie trafisz.

Wykorzystujemy metodę Direct przy nauce języka. Chcemy, byś uczył się języka szybko i efektywnie, robiąc widoczne postępy. Dzięki dopasowaniu metody do Ciebie tak właśnie będzie!

Nauczamy na każdym poziomie – podstawowym (A1, A2), średniozaawansowanym (B1, B2) oraz zaawansowanym (C1, C2). Bierzemy pod uwagę Twoją dotychczasową znajomość języka, a Ty nie musisz się stresować, że trafisz do grupy o niewłaściwym poziomie.

Wybierasz albo zajęcia indywidualne, korepetycje albo zajęcia z hiszpańskiego w małej grupie – od Ciebie zależy, jak chcesz się uczyć

Hiszpański to jeden z najpiękniejszych języków świata. Naucz się go i Ty!

Po hiszpańsku mówi się nie tylko w Europie.

W krajach południowoamerykańskich, takich jak Kolumbia, Argentyna, Meksyk czy Wenezuela widnieje jako język urzędowy. Spotkasz go nawet w Afryce czy USA. W Polsce będzie także niezwykle przydatny. Obecnie znajomość tylko jednego języka obcego jest niewystarczająca.

 

Liryczne brzmienie hiszpańskiego przyniosło mu wielu zwolenników, którzy zapragnęli nim władać. Jeśli do nich należysz, zapraszamy na kurs do naszej szkoły w Piastowie. Real Madryt? Ulubiona telenowela? Studia? Inwestor z Hiszpanii? Niezależnie od powodu nauczymy Cię hiszpańskiego w takim stopniu, w jakim potrzebujesz!

Ponadto posługuje się nim wiele milionów ludzi na świecie, co czyni go niesłychanie często używanym językiem. Widzisz? Masz już dwa powody, by zacząć się go uczyć razem z nami.

Copyright 2024. KLINIKA JĘZYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

II oddział:

ul. E. Orzeszkowej 66, Piastów

(pasaż handlowy koło SP3)

I oddział:

wejście od strony osiedla Baszta
od ul. Paderewskiego (koło SP4)

ul. Żbikowska 26 lok. 1, Piastów

Siedziba główna:

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Dane kontaktowe

I piętro, wejście od Al. Wojska Polskiego

ul. Kujawska 28, 05-820 Piastów

Jak dojechać? 

Nasze placówki są w bliskiej odległości od szkół podstawowych. Dla uczniów klas 0-3 – możliwość przyprowadzania dzieci ze świetlicy szkolnej (dotyczy SP2, SP3, SP4 i SP5 w Piastowie).

Godziny pracy sekretariatu:
ul. Kujawska 28, Piastów
 
Poniedziałek 9:00-19:00
Wtorek 9:00-19:00
Środa 9:00-19:00
Czwartek 9:00-19:00
Piątek 9:00-17:00
Nr konta bankowego:
25 2490 0005 0000 4500 9666 6442 (Alior Bank)

Prowadzimy zajęcia na terenie całego Piastowa.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Temat:
Treść wiadomości:
Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Klinika Języka Szkoła Języków Obcych zgodnie
z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (Rozporządzenie 679/2016/UE, zwane RODO). Oświadczam, iż zostałem poinformowany(a), że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych umieszczonych w zbiorze oraz ich poprawiania, a także prawo żądania usunięcia moich danych osobowych ze zbioru. Dane będą wykorzystane do celów organizacyjnych kursu oraz marketingowych. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. W przypadku braku zgody prosimy o kontakt z nami za pomocą telefonu bądź wizytę w siedzibie szkoły.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Klinice Języka w Piastowie?