Egzaminy Cambridge

Zajęcia

indywidualne

Direct 16-18 lat

Direct 13-15 lat

Kurs przygotowujący do egzaminu B2 First

Egzamin

maturalny

Egzamin

ósmoklasisty

Kursy

egzaminacyjne

Kursy dla młodzieży

Naszym celem jest przygotowanie ucznia do rozwiązywania typowych ćwiczeń egzaminacyjnych, a także nauczenie słownictwa i gramatyki, które są objęte w programie egzaminu. Oprócz tego proponujemy kurs metodą Direct przygotowany głównie dla osób chcących przełamać barierę językową i nauczyć się swobodnie wypowiadać w języku obcym.

Wiemy jak ważne i stresujące są dla młodych ludzi egzaminy po zakończeniu danego etapu nauki. Z tego względu przygotowaliśmy dla nich kursy przygotowujące, które obejmują wiadomości i umiejętności określone w wymaganiach ogólnych oraz szczegółowych w podstawie programowej kształcenia ogólnego. Od teraz żaden test nie będzie już straszny!

Dopasowany grafik zajęć

Nasze kursy odbywają się w naszych salach, które są odpowiednio wyposażone i przystosowane do nauki języków obcych. Dzięki czemu lektorzy mogą skorzystać z wielu materiałów i na każdej lekcji urozmaicać zajęcia swoim uczniom. Posiadamy monitory interaktywne, które uczniowie uwielbiają. Kurs przewiduje około 70 lekcji po 50 min. Jego głównym zadaniem jest nauczyć dziecko komunikować się w języku obcym i dobrze przygotować do egzaminów końcowych po szkole podstawowej. Jesteśmy nowoczesną szkołą, którą najbardziej ceni sobie jakość i wysoki poziom zajęć. Nad naszym programem nauczania czuwa wykwalifikowany metodyk.

Kursy dla dzieci 

Chcesz, aby Twoje dziecko miało zajęcia tuż przed lekcjami szkolnymi lub zaraz po nich? Nic trudnego! Organizujemy zajęcia także dla dzieci z tej samej klasy! Wybierzemy odpowiednie godziny. Możemy przyprowadzić uczniów na zajęcia ze świetlicy SP2, SP3, SP4 i SP5. A jeżeli uzbierasz grupę min 4 osób z klasy to wszyscy otrzymają zniżkę 10% na zajęcia i będą mieć dopasowany grafik.

 

Nie zwlekaj, zorganizuj grupę i ciesz się dobranym kursem w niższej cenie!

Nauczymy Twoje dziecko mówić! Kurs metodą Direct przystosowany jest do możliwości poznawczych dziecka. Dzieci uczą się mówić pełnymi zdaniami poprzez stosowanie szeregu krótkich pytań i odpowiedzi. Dynamika zajęć sprawia, że mali uczniowie szybko nabywają umiejętność rozumienia z kontekstu. Zajęcia są przeplatane odpowiednimi grami aktywizującymi i motywującymi. Metoda pozwala na 3 razy szybsze przyswajanie materiału. Jej celem jest nauczenie zdolności swobodnej, naturalnej wypowiedzi już od samego początku nauki. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko zaczęło mówić pełnymi zdaniami, a nie uczyło się tylko pojedynczych słówek, wybierz ten kurs! Uczniowie tworzą grupy według wieku i poziomu.

Język polski

Język rosyjski

Język niemiecki

Język hiszpański

Język angielski

Dostępne języki:

Copyright 2024. KLINIKA JĘZYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

Kursy dla dzieci i młodzieży

Copyright 2024. KLINIKA JĘZYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

II oddział:

ul. E. Orzeszkowej 66, Piastów

(pasaż handlowy koło SP3)

I oddział:

wejście od strony osiedla Baszta
od ul. Paderewskiego (koło SP4)

ul. Żbikowska 26 lok. 1, Piastów

Siedziba główna:

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Dane kontaktowe

I piętro, wejście od Al. Wojska Polskiego

ul. Kujawska 28, 05-820 Piastów

Jak dojechać? 

Nasze placówki są w bliskiej odległości od szkół podstawowych. Dla uczniów klas 0-3 – możliwość przyprowadzania dzieci ze świetlicy szkolnej (dotyczy SP2, SP3, SP4 i SP5 w Piastowie).

Godziny pracy sekretariatu:
ul. Kujawska 28, Piastów
 
Poniedziałek 9:00-19:00
Wtorek 9:00-19:00
Środa 9:00-19:00
Czwartek 9:00-19:00
Piątek 9:00-17:00
Nr konta bankowego:
25 2490 0005 0000 4500 9666 6442 (Alior Bank)

Prowadzimy zajęcia na terenie całego Piastowa.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Temat:
Treść wiadomości:
Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Klinika Języka Szkoła Języków Obcych zgodnie
z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (Rozporządzenie 679/2016/UE, zwane RODO). Oświadczam, iż zostałem poinformowany(a), że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych umieszczonych w zbiorze oraz ich poprawiania, a także prawo żądania usunięcia moich danych osobowych ze zbioru. Dane będą wykorzystane do celów organizacyjnych kursu oraz marketingowych. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. W przypadku braku zgody prosimy o kontakt z nami za pomocą telefonu bądź wizytę w siedzibie szkoły.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Nasi uczniowie na koniec roku szkolnego mogą podejść do egzaminów Cambridge, które potwierdzają znajomość języka i są honorowane na całym świecie. To świetny sposób na potwierdzenie swoich umiejętności.

 

Z nami Twoje dziecko otrzyma certyfikat!

Poznaj naszą ofertę kursów językowych dla dzieci i młodzieży w Piastowie.

 

Zapewnimy Twojemu dziecku odpowiednią ścieżkę rozwoju z wysokim poziomem nauczania.

Skupiamy się na praktycznej nauce języka i przygotowujemy do egzaminów. Twoje dziecko może otrzymać certyfikat Cambridge, który jest honorowany na całym świecie. To świetny sposób na potwierdzenie swoich umiejętności oraz dowód wysokiego poziomu nauczania w naszej szkole! Planujemy zajęcia, aby były interesujące dla naszych uczniów - wykorzystujemy nowoczesne technologie, gry, maty edukacyjne, aplikacje. Każdy uczeń może skorzystać z najlepszego wyposażenia sali pod kątem nauki języków obcych. 

 

Możemy przyprowadzić uczniów na zajęcia ze świetlicy SP2, SP3, SP4 i SP5.

 

Nad naszym programem nauczania czuwa wykwalifikowany zespół metodyczny.

Zajęcia

indywidualne

Direct 10-12 lat

Direct 8-9 lat