29 kwietnia 2024

10 oczywistych powodów, dla których warto wybrać kursy w Klinice Języka

Zastanawiasz się nad wyborem miejsca nauki dla siebie lub swojego dziecka? Być może masz już doświadczenia z innymi szkołami, które nie spełniły Twoich oczekiwań? Zapraszamy do wspólnej nauki, w miejscu które zostało stworzone z myślą o wszystkich, którym zależy na nowoczesnym podejściu do nauczania języku obcych, które przynosi wspaniałe rezultaty.

 

Prezentujemy 10 powodów, dlaczego warto wybrać właśnie nas.

 

1) innowacyjne podejście do nauczania – stale śledzimy współczesne trendy w nauczaniu i czerpiemy wzorce od najlepszych praktyków. Nasze zajęcia znacząco odbiegają od znanych zajęć ze szkoły, gdzie tablica i zeszyt to jedyne narzędzia wspomagające nauczanie. Nasze lekcje są bogate w materiały i narzędzia, które podwyższają atrakcyjność zajęć. Korzystamy z flashcardsów, mat edukacyjnych, gier planszowych, aplikacji multimedialnych i wielu innych.

 

2) nowocześnie wyposażone własne sale – lekcje odbywają się tylko we własnych salach, które są specjalnie przygotowane pod kątem nauczania języków obcych. Lektor może skorzystać podczas zajęć z całego wyposażenia sali i wielu materiałów, które się tam znajdują. Jest to ogromny plus w porównaniu z salami wynajmowanymi np. w szkołach publicznych, gdzie do użytku lektora jest tylko tablica i komputer. W naszych salach korzystamy także z nowoczesnych monitorów multimedialnych, które dają nieograniczone możliwości.

 

3) nacisk na mówienie – nasze doświadczenie podpowiada nam, że wśród uczniów największym problemem jest umiejętność komunikowania się z innymi w języku obcym. Jestem to spowodowane brakiem praktyki w mówieniu. Jeśli tradycyjna nauka w szkołach opiera się na studiowaniu gramatyki i nauce słówek, ale zupełnie pomijany jest aspekt konwersacyjny, przynosi to wiele problemów i barier w sprawnym komunikowaniu się w przyszłości. Dlatego już od pierwszych zajęć omawiany materiał ćwiczymy w mówieniu.

 

4) wysoki poziom nauczania – nasz program nauczania jest bardzo wymagający. Jego właściwej realizacji i najlepszych efektów pilnuje wykwalifikowany metodyk, którego zadaniem jest dbać o jak najlepszy rozwój naszych uczniów.

 

5) sprawdzona metoda nauczania – zajęcia prowadzimy znaną na całym świecie metodą bezpośrednią, która odniosła ogromny sukces. Jako licencjonowana szkoła korzystamy z podręczników, które są stworzone pod kątem nauczania tą metodą i dedykowane są tylko szkołom językowym, które nauczają według jej założeń.

 

6) wykwalifikowany zespół lektorki – stawiamy na osoby, które posiadają wysoki poziom znajomości języka oraz kochają nauczać wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Są to osoby ambitne i przyjazne, dla których rozwój ich uczniów to największa nagroda.

 

7) sprawdzony system motywacyjny – nasi lektorzy w trakcie zajęć korzystają ze specjalnych aplikacji, które w świetny sposób motywują najmłodszych do nauki. Przygotowany jest także system egzaminów końcowych, który weryfikuje wiedzę uczniów oraz zachęca do bardziej sumiennej pracy podczas roku szkolnego.

 

8) zróżnicowana oferta – jesteśmy specjalistami w nauczaniu i chcemy dzielić się swoją wiedzą z jak najszerszym gronem. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Z każdą grupą pracujemy według założeń dopasowanych do danego wieku. Nauczamy 4 języków – angielski, hiszpański, niemiecki i rosyjski. Wiemy, że w niedalekiej przyszłości znajomość angielskiego będzie podstawą, dlatego proponujemy naukę także innych języków, których znajomość zdecydowanie polepsza sytuację kandydata na rynku pracy. Na naukę drugiego języka proponujemy także zniżki.

 

9) stała opieka nad rozwojem uczniów – do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, skupiając się na jego mocnych i słabych stronach. W przypadku zajęć z dziećmi i młodzieżą przekazujemy opiekunom dokładną opinię na temat postępów ucznia. Nasi lektorzy za pomocą specjalnych aplikacji mają także stały kontakt z rodzicami uczniów.

 

10) przygotowujemy do egzaminów Cambridge – wszyscy, którzy chcą mieć potwierdzoną znajomość języka angielskiego z naszą pomocą mogą podejść do egzaminu Cambridge, który jest honorowanym na całym świecie certyfikatem. Egzamin można zdać w centrum egzaminacyjnym lub w siedzibie naszej szkoły.

 

I przede wszystkim kochamy to co robimy – miłość przenosi góry. My kochamy uczyć i to daje nam ogromne możliwości do ciągłego rozwoju i poszukiwań, aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Poświęcamy się temu zupełnie i codziennie chcemy być lepsi. Postępy naszych uczniów to dla nas ogromna nagroda, która pokazuje, że to co robimy ma sens. Chcemy dzielić się swoją wiedzą i pasją ze wszystkimi, którzy chcą uczyć się języków obcych.

 

Jeśli szukasz miejsca, którego fundamenty opierają się na powyższych wartościach to zapraszamy Cię do wspólnej nauki w naszej szkole. Zrobimy wszystko, abyś został z nami jak najdłużej i osiągnął swój cel – biegłą znajomość języka obcego. Spróbuj, może to miejsce właśnie dla Ciebie.

 

Copyright 2024. KLINIKA JĘZYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

II oddział:

ul. E. Orzeszkowej 66, Piastów

(pasaż handlowy koło SP3)

I oddział:

wejście od strony osiedla Baszta
od ul. Paderewskiego (koło SP4)

ul. Żbikowska 26 lok. 1, Piastów

Siedziba główna:

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Dane kontaktowe

I piętro, wejście od Al. Wojska Polskiego

ul. Kujawska 28, 05-820 Piastów

Jak dojechać? 

Nasze placówki są w bliskiej odległości od szkół podstawowych. Dla uczniów klas 0-3 – możliwość przyprowadzania dzieci ze świetlicy szkolnej (dotyczy SP2, SP3, SP4 i SP5 w Piastowie).

Godziny pracy sekretariatu:
ul. Kujawska 28, Piastów
 
Poniedziałek 9:00-19:00
Wtorek 9:00-19:00
Środa 9:00-19:00
Czwartek 9:00-19:00
Piątek 9:00-17:00
Nr konta bankowego:
25 2490 0005 0000 4500 9666 6442 (Alior Bank)

Prowadzimy zajęcia na terenie całego Piastowa.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Temat:
Treść wiadomości:
Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Klinika Języka Szkoła Języków Obcych zgodnie
z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (Rozporządzenie 679/2016/UE, zwane RODO). Oświadczam, iż zostałem poinformowany(a), że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych umieszczonych w zbiorze oraz ich poprawiania, a także prawo żądania usunięcia moich danych osobowych ze zbioru. Dane będą wykorzystane do celów organizacyjnych kursu oraz marketingowych. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. W przypadku braku zgody prosimy o kontakt z nami za pomocą telefonu bądź wizytę w siedzibie szkoły.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Wizja i cele szkoły językowej Klinika Języka – rozmowa z pomysłodawcą idei nowoczesnej szkoły. Panie Krzysztofie, skąd wziął się pomysł stworzenia takiego miejsca jak Klinika Języka? Pomysł rodził się już
Dlaczego prowadzimy zajęcia we własnych salach? Bo stawiamy na jakość nauczania: – prowadzimy zajęcia tylko we własnych salach, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości oferowanych kursów – szanujemy czas rodziców,
Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy rozwój. Dzieci już od najmłodszych lat uczestniczą w różnych zajęciach dodatkowych. Kiedy warto rozpocząć naukę języka obcego? Trudno określić jeden słuszny termin