29 kwietnia 2024

10 supermocy Kliniki Języka

W Klinice Języka pojawił się superbohater – Miki! Znalazł się tutaj nieprzypadkowo. Wybrał miejsce, które posiada supermoce, którymi sam chciałby władać! To nasze sprawdzone metody na naukę języków obcych, dzięki którym nasi uczniowie mogą z dnia na dzień pogłębiać swoją znajomość języków obcych. Czy jesteście ciekawi jak to robimy?

 

10 supermocy Kliniki Języka:

 

1) kreatywność – moc najważniejsza, gdyby nie ona nauczanie byłoby monotonne i nudne. Nasze zajęcia są różnorodne i ciekawe. Eksperymentujemy, wymyślamy, stale dostarczamy nowych bodźców naszym uczniom. Na zajęciach ma się dziać!

 

2) komunikacja – uczymy, aby mówić. Celem naszej nauki jest przełamanie wśród uczniów bariery w mówieniu. Dla nas wyznacznikiem dobrej znajomości języka jest umiejętność swobodnego posługiwania się  nim w języku mówionym. Metoda bezpośrednia, którą pracujemy doskonale sprawdza się przy nauce mówienia.

 

3) humor – czym byłby świat bez uśmiechu! Czym byłyby zajęcia bez humoru, dowcipu i pozytywnego nastawienia. Nauka musi sprawiać przyjemność!

 

4) nowoczesność – podążamy za nowinkami technicznymi, aplikacjami, nowymi trendami w nauczaniu, stale się szkolimy, wykorzystujemy nowoczesne technologie.  Lubimy zaskoczyć naszych uczniów czymś nowym i niespotykanym. 

 

5) otwartość – jesteśmy otwarci na uczniów, ich potrzeby i oczekiwania, dopasowujemy się i stale staramy zwiększać jakość naszych lekcji by spełniać wszystkie wymagania.

 

6) aktywność – działamy prężnie i aktywnie, bierzemy udział w akcjach, w konkursach. Cieszymy się, że możemy dzielić się swoją pasją z innymi.

 

7) energia – nawet najciekawszy temat, opowiedziany bez energii i zapału traci na atrakcyjności. Naszych lektorów charakteryzuje młodość i energia. Swoim nastawieniem próbują dotrzeć do wszystkich uczniów i rozpalić u nich pasję do nauki języków obcych.

 

8) pracowitość – wiemy, że pracowitość znaczy często więcej niż talent i chęci. Ciężko pracujemy nad poziomem nauczania i stale chcemy się rozwijać, kształcić się i podnosić swoje umiejętności. Tego uczymy także naszych uczniów. 90% sukcesu to pracowitość, zwłaszcza w nauce języków obcych.

 

9) konsekwencja – krok po kroku do celu. Nasi lektorzy są konsekwentni w działaniu, przekonani o słuszności swoich metod i zmotywowani do uzyskiwania z uczniami jak najwyższych wyników.

 

10) skuteczność – wszystkie supermoce składają się w ostateczności na skuteczność naszych działań. Widoczne postępy naszych uczniów są największą radością i i wynagrodzeniem za naszą pracę.

 

Superbohater Miki już do nas dołączył. Dołącz i Ty i pozwól dzielić się z Tobą naszymi supermocami!

 

Copyright 2024. KLINIKA JĘZYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

II oddział:

ul. E. Orzeszkowej 66, Piastów

(pasaż handlowy koło SP3)

I oddział:

wejście od strony osiedla Baszta
od ul. Paderewskiego (koło SP4)

ul. Żbikowska 26 lok. 1, Piastów

Siedziba główna:

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Dane kontaktowe

I piętro, wejście od Al. Wojska Polskiego

ul. Kujawska 28, 05-820 Piastów

Jak dojechać? 

Nasze placówki są w bliskiej odległości od szkół podstawowych. Dla uczniów klas 0-3 – możliwość przyprowadzania dzieci ze świetlicy szkolnej (dotyczy SP2, SP3, SP4 i SP5 w Piastowie).

Godziny pracy sekretariatu:
ul. Kujawska 28, Piastów
 
Poniedziałek 9:00-19:00
Wtorek 9:00-19:00
Środa 9:00-19:00
Czwartek 9:00-19:00
Piątek 9:00-17:00
Nr konta bankowego:
25 2490 0005 0000 4500 9666 6442 (Alior Bank)

Prowadzimy zajęcia na terenie całego Piastowa.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Temat:
Treść wiadomości:
Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Klinika Języka Szkoła Języków Obcych zgodnie
z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (Rozporządzenie 679/2016/UE, zwane RODO). Oświadczam, iż zostałem poinformowany(a), że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych umieszczonych w zbiorze oraz ich poprawiania, a także prawo żądania usunięcia moich danych osobowych ze zbioru. Dane będą wykorzystane do celów organizacyjnych kursu oraz marketingowych. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. W przypadku braku zgody prosimy o kontakt z nami za pomocą telefonu bądź wizytę w siedzibie szkoły.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Wizja i cele szkoły językowej Klinika Języka – rozmowa z pomysłodawcą idei nowoczesnej szkoły. Panie Krzysztofie, skąd wziął się pomysł stworzenia takiego miejsca jak Klinika Języka? Pomysł rodził się już
Dlaczego prowadzimy zajęcia we własnych salach? Bo stawiamy na jakość nauczania: – prowadzimy zajęcia tylko we własnych salach, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości oferowanych kursów – szanujemy czas rodziców,
Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy rozwój. Dzieci już od najmłodszych lat uczestniczą w różnych zajęciach dodatkowych. Kiedy warto rozpocząć naukę języka obcego? Trudno określić jeden słuszny termin