Język angielski: nauka, korepetycje

Angielski to najczęściej używany język na świecie. Zacznij mówić i Ty!

Język angielski określany mianem „języka urzędowego świata” jest używany przez setki milionów ludzi na Ziemi. Używany jest przede wszystkim w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, stąd jego dwie odmiany – British English i American English.

Język angielski przydaje się nie tylko podczas bliskich i dalekich podróży. Jego znajomość często otwiera drzwi do kariery, a czasem stanowi warunek do jej rozpoczęcia. Z tego względu trzeba go znać przynajmniej w stopniu komunikatywnym (w zależności od branży).

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę nauki języka angielskiego w Piastowie. Nieważne, czy jesteś biznesmenem, uczniem, gospodynią domową czy globtroterem – zadbamy o to, by ten język przydał Ci się w każdej sytuacji.

Dlaczego warto postawić na zajęcia z angielskiego w Klinice Języka w Piastowie?

  • Masz do wyboru zajęcia indywidualne, korepetycje, lub zajęcia w małych grupach (3-8 osób) – jak Ci wygodniej.
  • Nauczamy na każdym poziomie – podstawowym (A1, A2), średniozaawansowanym (B1, B2) oraz zaawansowanym (C1, C2). Masz pewność, że zostaniesz przydzielony do grupy na odpowiednim poziomie.
  • Korzystamy z metody Direct, która kładzie bardzo duży nacisk na naukę mówienia. Zajęcia odbywają się wyłącznie w języku nauczania, dzięki czemu mówisz i słuchasz 4 razy więcej niż w przypadku zwykłych metod nauki języka.
  • Nasi lektorzy to ludzie, którzy mieli do czynienia z tym językiem na co dzień czy podczas wielu podróży. Posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe. Są empatyczni, mają poczucie humoru i tak samo jak Tobie zależy im, aby nauczyć Cię jak najwięcej.
  • Mieścimy się w centrum Piastowa – nie będziesz mieć problemów z dojazdem.
  • Posiadamy komfortowe warunki pracy – nauczamy we własnych salach.
  • Udostępniamy bezpłatny dostęp do platformy internetowej dla młodzieży i dorosłych – ponad 100 dodatkowych godzin nauki GRATIS.

Daj sobie szansę – zyskaj nowe umiejętności!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress