Nasi lektorzy to specjaliści, którzy doskonale władają językiem rosyjskim dzięki licznym podróżom i kursom, oraz posiadają właściwe wykształcenie kierunkowe. Są zabawni, życzliwi i tak samo zależy im na Twoim szybkim oraz skutecznym przyswojeniu rosyjskiego jak

i Tobie!

Nasza lokalizacja to centrum Piastowa – zapomnij o GPS-ie, dotrzesz do nas bez najmniejszych problemów.

Używamy metody Direct. Pozwala ona osiągnąć bardzo dobre rezultaty w krótkim czasie. Zaczniesz mówić szybciej niż myślisz.

Kształcimy na każdym poziomie – podstawowym (A1, A2), średniozaawansowanym (B1, B2) oraz zaawansowanym (C1, C2). Poziom dopasowany jest do Ciebie. Nie musisz martwić się, że będziesz uczył się na zbyt wysokim lub zbyt niskim poziomie.

Uczęszczasz na zajęcia indywidualne, korepetycje, lub zajęcia z rosyjskiego w małej grupie (3-8 osób) – jak Ci wygodnie. Przygotowaliśmy również możliwość nauki rosyjskiego dla firm – niezależnie od jej wielkości.

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Klinice Języka w Piastowie?

Język rosyjski to duża szansa! Przekonaj się o tym!

Obecnie można zaklasyfikować rosyjski jako nowy trend w nauce języków obcych – i co ciekawe, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Inność jest w cenie – a język rosyjski z pewnością wyróżnia się na tle innych, zarówno w pisowni, jak i w wymowie. Rosja to duży kraj o ogromnej potędze gospodarczej i nasz sąsiad oraz znaczący gracz na arenie międzynarodowej. Istnieje duża szansa dla przedsiębiorców i młodych ludzi, władających językiem rosyjskim.

 

Proponujemy Ci lekcje języka rosyjskiego w Piastowie. Nieważne, czy potrzebujesz go do pracy, chcesz go sobie przypomnieć ze szkoły czy nauczyć się od początku, bo Ci się podoba – postaramy się, byś opanował go perfekcyjnie!

Nasze mamy, babcie i ciocie poznawały język rosyjski już w podstawówkach.

I choć potem w szkołach zastąpił go angielski, wcale nie oznacza, że stracił na popularności – wręcz przeciwnie.

Copyright 2024. KLINIKA JĘZYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

II oddział:

ul. E. Orzeszkowej 66, Piastów

(pasaż handlowy koło SP3)

I oddział:

wejście od strony osiedla Baszta
od ul. Paderewskiego (koło SP4)

ul. Żbikowska 26 lok. 1, Piastów

Siedziba główna:

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Dane kontaktowe

I piętro, wejście od Al. Wojska Polskiego

ul. Kujawska 28, 05-820 Piastów

Jak dojechać? 

Nasze placówki są w bliskiej odległości od szkół podstawowych. Dla uczniów klas 0-3 – możliwość przyprowadzania dzieci ze świetlicy szkolnej (dotyczy SP2, SP3, SP4 i SP5 w Piastowie).

Godziny pracy sekretariatu:
ul. Kujawska 28, Piastów
 
Poniedziałek 9:00-19:00
Wtorek 9:00-19:00
Środa 9:00-19:00
Czwartek 9:00-19:00
Piątek 9:00-17:00
Nr konta bankowego:
25 2490 0005 0000 4500 9666 6442 (Alior Bank)

Prowadzimy zajęcia na terenie całego Piastowa.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Temat:
Treść wiadomości:
Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Klinika Języka Szkoła Języków Obcych zgodnie
z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (Rozporządzenie 679/2016/UE, zwane RODO). Oświadczam, iż zostałem poinformowany(a), że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych umieszczonych w zbiorze oraz ich poprawiania, a także prawo żądania usunięcia moich danych osobowych ze zbioru. Dane będą wykorzystane do celów organizacyjnych kursu oraz marketingowych. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. W przypadku braku zgody prosimy o kontakt z nami za pomocą telefonu bądź wizytę w siedzibie szkoły.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!