29 kwietnia 2024

Dlaczego warto wybrać kurs dla dzieci w Klinice Języka?

Każdy z nas jest inny i może mieć inne oczekiwania. Najważniejsze, aby dokonując wyboru miejsca, w którym uczyć się ma Twoje dziecko skupić się na najistotniejszych dla nas czynnikach. W Klinice Języka kładziemy nacisk na:

 

1) naukę mówienia – kursy prowadzone są metodą Direct, która wymaga mówienia na zajęciach na podstawie wcześniej poznanego słownictwa. Kurs metodą Direct przystosowany jest do możliwości poznawczych dziecka. Dzieci uczą się mówić pełnymi zdaniami poprzez stosowanie szeregu krótkich pytań i odpowiedzi. Większość lekcji to wprowadzenie nowego słownictwa, ćwiczenie wymowy oraz użycie wprowadzonego słownictwa, w krótkich dialogach. Dzieci uczą się go w sposób naturalny, tak jak uczyły się swojego języka ojczystego. Najpierw słyszą słowa, następnie mówią, a na końcu czytają i piszą. Dopracowany system powtórek pozwala w łatwy sposób zapamiętywać duże ilości słownictwa. Tylko dzięki powtarzaniu i rutynie dzieci mogą zapamiętać słowa na dłużej. Oprócz pracy z metodą Direct dzieci omawiają zagadnienia gramatyczne z zakresu materiału ze szkoły państwowej.

 

2) lekcje mają być ciekawe i kreatywne – najtrudniejszym zadaniem lektora na zajęciach jest zaskoczyć ucznia. Przygotować niespotykaną grę, sposób powtórki materiału. Nasi lektorzy wiedzą jak to zrobić. Na każdych zajęciach 20 min poświęcone jest na powtórkę materiału w formie zabawy, łącząc tym sposobem przyjemne z pożytecznym.

 

3) sprawdzenie umiejętności dzieci – w naszej szkole funkcjonuje dopracowany system zaliczeń i egzaminów. Dzieci po każdym module przerobionego materiału piszą test, a na koniec semestrów odbywają się egzaminy pisemne i ustne. Wszystko w celu utrzymania jak najwyższego poziomu nauczania.

 

4) opinie o dzieciach – rodzic otrzymuje po każdym semestrze dokładną opinię na temat dziecka z jego wynikami w ciągu semestru, elementami do poprawy oraz informacją o przerobionym materiale.

 

5) nowoczesne technologie – korzystamy z najnowocześniejszych aplikacji, do których stworzyliśmy własne zestawy ćwiczeń na podstawie podręczników z których korzystamy. Są one świetną formą powtórki przed testem czy zabawą na zajęciach.

 

6) przyjazne środowisko – jesteśmy przede wszystkim wielkimi pasjonatami nauczania języków obcych. Kochamy to co robimy i dzielimy się naszą pasją z innymi. Staramy się wprowadzać przyjazną atmosferę na zajęciach, motywować i pokazywać, że nauka języków obcych jest niezwykle ważna.

 

Jeśli chcecie poznać nas bliżej, zapraszamy do wspólnej drogi – nauki języków obcych. Poniżej prezentujemy opinie rodziców na temat zajęć w naszej szkole.

 

Copyright 2024. KLINIKA JĘZYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

II oddział:

ul. E. Orzeszkowej 66, Piastów

(pasaż handlowy koło SP3)

I oddział:

wejście od strony osiedla Baszta
od ul. Paderewskiego (koło SP4)

ul. Żbikowska 26 lok. 1, Piastów

Siedziba główna:

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Dane kontaktowe

I piętro, wejście od Al. Wojska Polskiego

ul. Kujawska 28, 05-820 Piastów

Jak dojechać? 

Nasze placówki są w bliskiej odległości od szkół podstawowych. Dla uczniów klas 0-3 – możliwość przyprowadzania dzieci ze świetlicy szkolnej (dotyczy SP2, SP3, SP4 i SP5 w Piastowie).

Godziny pracy sekretariatu:
ul. Kujawska 28, Piastów
 
Poniedziałek 9:00-19:00
Wtorek 9:00-19:00
Środa 9:00-19:00
Czwartek 9:00-19:00
Piątek 9:00-17:00
Nr konta bankowego:
25 2490 0005 0000 4500 9666 6442 (Alior Bank)

Prowadzimy zajęcia na terenie całego Piastowa.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Temat:
Treść wiadomości:
Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Klinika Języka Szkoła Języków Obcych zgodnie
z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (Rozporządzenie 679/2016/UE, zwane RODO). Oświadczam, iż zostałem poinformowany(a), że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych umieszczonych w zbiorze oraz ich poprawiania, a także prawo żądania usunięcia moich danych osobowych ze zbioru. Dane będą wykorzystane do celów organizacyjnych kursu oraz marketingowych. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. W przypadku braku zgody prosimy o kontakt z nami za pomocą telefonu bądź wizytę w siedzibie szkoły.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Wizja i cele szkoły językowej Klinika Języka – rozmowa z pomysłodawcą idei nowoczesnej szkoły. Panie Krzysztofie, skąd wziął się pomysł stworzenia takiego miejsca jak Klinika Języka? Pomysł rodził się już
Dlaczego prowadzimy zajęcia we własnych salach? Bo stawiamy na jakość nauczania: – prowadzimy zajęcia tylko we własnych salach, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości oferowanych kursów – szanujemy czas rodziców,
Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy rozwój. Dzieci już od najmłodszych lat uczestniczą w różnych zajęciach dodatkowych. Kiedy warto rozpocząć naukę języka obcego? Trudno określić jeden słuszny termin