Język hiszpański: nauka, korepetycje

Hiszpański to jeden z najpiękniejszych języków świata. Naucz się go i Ty!

Ponadto posługuje się nim wiele milionów ludzi na świecie, co czyni go niesłychanie często używanym językiem. Widzisz? Masz już dwa powody, by zacząć się go uczyć razem z nami.

Po hiszpańsku mówi się nie tylko w Europie. W krajach południowoamerykańskich, takich jak Kolumbia, Argentyna, Meksyk czy Wenezuela widnieje jako język urzędowy. Spotkasz go nawet w Afryce czy USA. W Polsce będzie także niezwykle przydatny. Obecnie znajomość tylko jednego języka obcego jest niewystarczająca.

Liryczne brzmienie hiszpańskiego przyniosło mu wielu zwolenników, którzy zapragnęli nim władać. Jeśli do nich należysz, zapraszamy na kurs do naszej szkoły w Piastowie. Real Madryt? Ulubiona telenowela? Studia? Inwestor z Hiszpanii? Niezależnie od powodu nauczymy Cię hiszpańskiego w takim stopniu, w jakim potrzebujesz!

Dlaczego warto poznawać język hiszpański w Klinice Języka w Piastowie?

  • Wybierasz albo zajęcia indywidualne, korepetycje albo zajęcia z hiszpańskiego w małej grupie – od Ciebie zależy, jak chcesz się uczyć.
  • Nauczamy na każdym poziomie – podstawowym (A1, A2), średniozaawansowanym (B1, B2) oraz zaawansowanym (C1, C2). Bierzemy pod uwagę Twoją dotychczasową znajomość języka, a Ty nie musisz się stresować, że trafisz do grupy o niewłaściwym poziomie.
  • Wykorzystujemy metodę Direct przy nauce języka. Chcemy, byś uczył się języka szybko i efektywnie, robiąc widoczne postępy. Dzięki dopasowaniu metody do Ciebie tak właśnie będzie!
  • Nasi nauczyciele to specjaliści, którzy mieli do czynienia z tym językiem, będąc w Hiszpanii czy innych krajach hiszpańskojęzycznych, oraz posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe. Są wyrozumiali, pozytywni, zarażają entuzjazmem i tak samo zależy im na Twojej nauce hiszpańskiego jak i Tobie.
  • Znajdujemy się w centrum Piastowa, więc nie musisz martwić się, że do nas nie trafisz.

Daj sobie szansę – zyskaj nowe umiejętności!

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress