29 kwietnia 2024

Kurs wakacyjny – czy warto?

Wielkimi krokami zbliża się lato. Czas wakacji, odpoczynku, ale także pracy nad własnym rozwojem. Wakacje bardzo często są okresem, gdy mamy nieco więcej czasu dla siebie. Jak go właściwie  wykorzystać? Czy zapisanie się na wakacyjny kurs językowy to dobry pomysł?

 

Wraz z latem kończy się większość kursów językowych w szkołach językowych. Cześć osób udaje się na zasłużony odpoczynek, by w praktyce w trakcie zagranicznych wyjazdów sprawdzić zdobyte umiejętności. Jak w inny sposób wykorzystać letnie miesiące, by spożytkować ten czas jak najlepiej? Wakacyjne kursy językowe są bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę, jak i dla tych, którzy uczą się języka od dłuższego czasu. Przed zapisaniem się na kurs, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań, które pomogą podjąć nam decyzję, czy WARTO.

 

  • Czy wakacje są dla Ciebie wyjątkowym czasem, który znacznie różni się od pozostałej części roku?


Należy zdać sobie sprawę, że dla większości dorosłych osób wakacje nie są szczególnie wyjątkowym czasem,  ponieważ w tym okresie pracują  zarówno w lipcu, jak i sierpniu, z niewielką przerwą na urlop. Obecnie w większości szkół językowych intensywne kursy wakacyjne trwają miesiąc, więc można wybrać odpowiedni dla siebie czas i tak zaplanować wakacje, aby w jednym miesiącu odpocząć, a w następnym podszkolić swoje umiejętności językowe.

 

  • Czy chcesz utrzymać kontakt z językiem między semestrami?

 

Bardzo często najmniejsza przerwa w nauce języka negatywnie wpływa na nasze postępy. Po zakończeniu kursu w czerwcu kursantów czeka ponad dwumiesięczna przerwa. Nauka języka to długotrwały proces, dlatego nie warto go spowalniać i jeżeli mamy taką okazję warto kontynuować naukę także w wakacje.

 

  • Czy chcesz nadrobić zaległości?

 

W ciągu roku z powodu natłoku obowiązków zostajemy w tyle z nauką. Warto wykorzystać letni okres, gdy mamy czasami trochę więcej czasu, na nadrobienie zaległości. Intensywny kurs wakacyjny pozwoli  w ciągu miesiąca przerobić i powtórzyć materiał nawet z całego semestru, dzięki czemu od września spokojniejsi i z większym zapałem będziemy mogli kontynuować naukę.

 

INTENSYWNE KURSY WAKACYJNE pozwolą Ci:

 

  • Zrealizować materiał jednego semestru w miesiąc
  • Usystematyzować nabytą w ciągu roku wiedzę i nadrobić zaległości
  • Utrzymać kontakt z językiem i nie pozwolić sobie na przerwę w nauce
  • Przyswoić materiał w krótszym czasie
  • Pożytecznie wykorzystać okres letni

 

Zapraszamy do zapisów na intensywne kursy językowe w naszej szkole językowej Klinika Języka. Bez względu na to, jaką decyzję podejmiesz, pamiętaj, że nauka języka to proces długotrwały i kurs wakacyjny może go przyśpieszyć, ale bardzo ważna jest systematyczna i konsekwentna praca w ciągu całego roku.

 

Copyright 2024. KLINIKA JĘZYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

II oddział:

ul. E. Orzeszkowej 66, Piastów

(pasaż handlowy koło SP3)

I oddział:

wejście od strony osiedla Baszta
od ul. Paderewskiego (koło SP4)

ul. Żbikowska 26 lok. 1, Piastów

Siedziba główna:

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Dane kontaktowe

I piętro, wejście od Al. Wojska Polskiego

ul. Kujawska 28, 05-820 Piastów

Jak dojechać? 

Nasze placówki są w bliskiej odległości od szkół podstawowych. Dla uczniów klas 0-3 – możliwość przyprowadzania dzieci ze świetlicy szkolnej (dotyczy SP2, SP3, SP4 i SP5 w Piastowie).

Godziny pracy sekretariatu:
ul. Kujawska 28, Piastów
 
Poniedziałek 9:00-19:00
Wtorek 9:00-19:00
Środa 9:00-19:00
Czwartek 9:00-19:00
Piątek 9:00-17:00
Nr konta bankowego:
25 2490 0005 0000 4500 9666 6442 (Alior Bank)

Prowadzimy zajęcia na terenie całego Piastowa.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Temat:
Treść wiadomości:
Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Klinika Języka Szkoła Języków Obcych zgodnie
z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (Rozporządzenie 679/2016/UE, zwane RODO). Oświadczam, iż zostałem poinformowany(a), że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych umieszczonych w zbiorze oraz ich poprawiania, a także prawo żądania usunięcia moich danych osobowych ze zbioru. Dane będą wykorzystane do celów organizacyjnych kursu oraz marketingowych. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. W przypadku braku zgody prosimy o kontakt z nami za pomocą telefonu bądź wizytę w siedzibie szkoły.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Wizja i cele szkoły językowej Klinika Języka – rozmowa z pomysłodawcą idei nowoczesnej szkoły. Panie Krzysztofie, skąd wziął się pomysł stworzenia takiego miejsca jak Klinika Języka? Pomysł rodził się już
Dlaczego prowadzimy zajęcia we własnych salach? Bo stawiamy na jakość nauczania: – prowadzimy zajęcia tylko we własnych salach, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości oferowanych kursów – szanujemy czas rodziców,
Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy rozwój. Dzieci już od najmłodszych lat uczestniczą w różnych zajęciach dodatkowych. Kiedy warto rozpocząć naukę języka obcego? Trudno określić jeden słuszny termin