Nigdy nie jest za późno
ani za wcześnie na naukę języka.

Nowoczesna szkoła języków obcych, która mieści się w centrum Piastowa. Naszym głównym celem jest tworzenie miejsca, w którym panuje przyjazna atmosfera, a ludzie gromadzą się, aby poszerzać swoje umiejętności językowe i doświadczyć satysfakcji z własnych działań. Języki obce są naszym hobby, a dzięki profesjonalnej nauce mamy nadzieję, że staną się również Twoją pasją. Nie czekaj i zapisz się już dziś na zajęcia indywidualne lub grupowe w Piastowie.

 

Zobacz naszą ofertę kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Piastowie:

Kursy dla dorosłych

Zależy Ci na praktycznych zajęciach nastawionych na mówienie, które odbywają się w miłej i przyjacielskiej atmosferze? Chcesz w końcu zacząć się komunikować w języku obcym? Jeśli tak, nasze kursy są stworzone właśnie dla Ciebie!

Wiele osób, które uczą się nowego języka boją się mówić. Może to wynikać z braku płynności w mowie lub nieznajomości odpowiedniego zasobu słów, choć w większości przypadków jest to po prostu zwykła nieśmiałość i brak pewności siebie. Metoda Direct przełamuje te dwie rzeczy, ponieważ oparta jest na pracy ustnej z lektorem (ok. 80% lekcji). Polega ona na kontrolowanym dialogu między uczniem, a lektorem na podstawie wcześniej wprowadzonego słownictwa i zagadnień gramatycznych. Dużo uwagi poświęca się na właściwą wymowę oraz poprawność gramatyczną. Materiał zapamiętywany jest bardzo szybko dzięki częstemu powtarzaniu.

Zapisz się

Nowoczesne podręczniki

Dzięki stosowanym przez nas nowoczesnym podręcznikom English designed with Direct Method Kursanci w atrakcyjny i przyjemny sposób opanowują duży zasób słownictwa oraz uczą się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

 • Format zajęć: Stacjonarnie lub online
 • Wielkość grupy: 4-8
 • Częstotliwość: 1-2x razy w tygodniu
 • Długość lekcji: 50 lub 100 min
 • Poziom: A0 -C1
Zapisz się

Dostęp do platformy

Wybierając kurs metody Direct Method for English każdy nasz Kursant otrzymuje dodatkowo dostęp do platformy internetowej. Dzięki platformie internetowej może on utrwalać wiadomości z lekcji, nadrabiać zaległości, a także powtarzać materiał przed egzaminem w bardzo atrakcyjnej i nowoczesnej formie.

Korzystając z platformy internetowej Kursanci otrzymują nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis:

 • 4500 słówek, 100 dyktand, 1000 ćwiczeń!
 • Bez wychodzenia z domu!
 • 24h na dobę!

Kursy dla osób dorosłych w naszej szkole są dedykowane wszystkim, którzy pragną zrobić szybkie postępy i w niestresującej atmosferze uczyć się języków obcych. Dołącz do nas i rozpocznij zajęcia!

Zapisz się

Jak możesz zapisać się na zajęcia:

 • Wyślij zgłoszenie przez formularz
 • Otrzymasz test poziomujący do wypełnienia online
 • Na podstawie testu dobierzemy odpowiednią grupę oraz zaproponujemy termin zajęć

Klinika Języka
nowoczesna szkoła języków obcych

Ponad wszystko cenimy jakość usług, które oferujemy. Nauczają u nas najlepsi lektorzy, dla których nauka języków jest czymś więcej, niż tylko pracą. Napisz do nas!

Chcesz zapisać się na zajęcia?
Wyślij formularz.

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress