Nigdy nie jest za późno
ani za wcześnie na naukę języka.

Nowoczesna szkoła języków obcych, która mieści się w centrum Piastowa. Naszym głównym celem jest tworzenie miejsca, w którym panuje przyjazna atmosfera, a ludzie gromadzą się, aby poszerzać swoje umiejętności językowe i doświadczyć satysfakcji z własnych działań. Języki obce są naszym hobby, a dzięki profesjonalnej nauce mamy nadzieję, że staną się również Twoją pasją. Nie czekaj i zapisz się już dziś na zajęcia indywidualne lub grupowe w Piastowie.

 

Zobacz naszą ofertę kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Piastowie:

Kursy dla dzieci

Nauczymy Twoje dziecko mówić! Kurs metodą Direct przystosowany jest do możliwości poznawczych dziecka. Dzieci uczą się mówić pełnymi zdaniami poprzez stosowanie szeregu krótkich pytań i odpowiedzi. Dynamika zajęć sprawia, że mali uczniowie szybko nabywają umiejętność rozumienia z kontekstu. Zajęcia są przeplatane odpowiednimi grami aktywizującymi i motywującymi. Metoda pozwala na 3 razy szybsze przyswajanie materiału. Jej celem jest nauczenie zdolności swobodnej, naturalnej wypowiedzi już od samego początku nauki. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko zaczęło mówić pełnymi zdaniami, a nie uczyło się tylko pojedynczych słówek, wybierz ten kurs! Uczniowie tworzą grupy według wieku i poziomu.

 • Direct 6-7 lat
 • Direct 8-9 lat
 • Direct 10 -12 lat
 • Zajęcia indywidualne
Zapisz się

Kursy dla młodzieży

Wiemy jak ważne i stresujące są dla młodych ludzi egzaminy po zakończeniu danego etapu nauki. Z tego względu przygotowaliśmy dla nich kursy przygotowujące, które obejmują wiadomości i umiejętności określone w wymaganiach ogólnych oraz szczegółowych w podstawie programowej kształcenia ogólnego. Od teraz żaden test nie będzie już straszny!

Naszym celem jest przygotowanie ucznia do rozwiązywania typowych ćwiczeń egzaminacyjnych, a także nauczenie słownictwa i gramatyki, które są objęte w programie egzaminu. Oprócz tego proponujemy kurs metodą Direct przygotowany głównie dla osób chcących przełamać barierę językową i nauczyć się swobodnie wypowiadać w języku obcym.

 • Kursy egzaminacyjne
 • Direct 13-15 lat
 • Direct 16-18 lat
 • Zajęcia indywidualne
Zapisz się

Kursy dla dorosłych

Wiele osób, które uczą się nowego języka boją się mówić. Może to wynikać z braku płynności w mowie lub nieznajomości odpowiedniego zasobu słów, choć w większości przypadków jest to po prostu zwykła nieśmiałość i brak pewności siebie. Metoda Direct przełamuje te dwie rzeczy, ponieważ oparta jest na pracy ustnej z lektorem (ok. 80% lekcji). Polega ona na kontrolowanym dialogu między uczniem, a lektorem na podstawie wcześniej wprowadzonego słownictwa i zagadnień gramatycznych. Dużo uwagi poświęca się na właściwą wymowę oraz poprawność gramatyczną. Materiał zapamiętywany jest bardzo szybko dzięki częstemu powtarzaniu.

 • Kursy metodą Direct
 • Kursy metodą Direct Business English
 • Zajęcia indywidualne
Zapisz się

Nowe grupy rozpoczynają zajęcia we wrześniu! Zapisz się!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress