29 kwietnia 2024

Lekcje w salach Kliniki Języka VS wynajmowanych salach szkoły państwowej

Dlaczego prowadzimy zajęcia we własnych salach? Bo stawiamy na jakość nauczania:

 

– prowadzimy zajęcia tylko we własnych salach, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości oferowanych kursów

 

– szanujemy czas rodziców, dlatego przyprowadzamy i odprowadzamy uczniów z klas 0-3 na nasze zajęcia

 

– nasze sale są lepiej wyposażone – wszystkie materiały są pod ręką lektora

 

– inwestujemy w nowoczesne rozwiązania – monitory interaktywne, maty edukacyjne, flashcards, gry, plakaty, ładne wnętrza i dobra akustyka pomieszczeń. W salach wynajmowanych w szkołach lektor bardzo często jest obciążony obowiązkiem przynoszenia materiałów ze sobą, przez co ich liczba jest ograniczona, a także bardzo często tego po prostu nie robi. Salę często charakteryzują się fatalną akustyką. Lektor nie ma możliwości wykorzystania całego potencjału kursu (DVD, oprogramowanie interaktywne) bo po prostu nie ma jak z tego skorzystać. Trudno prowadząc zajęcia w takich warunkach i nazywać się nowoczesną szkołą.

 

– zwiększamy motywację do nauki – gdy zajęcia odbywają się w innym miejscu zanika poczucie, że jest to kolejna zwykła lekcja w planie szkolnym – dzieci traktują takie zajęcia jako bonus, możliwość spotkania z innymi osobami, a nie kolejną obowiązkową lekcję w szkole, która nie wyróżnia się niczym od pozostałych. Dzieci często mają zajęcia tuż po lekcjach szkolnych w tych samych salach, są w trybie „szkoły państwowej”, nie odróżniają zajęć dodatkowych od szkolnych, są zmęczone, mają problemy z koncentracją, myślą już tylko o tym, żeby wrócić do domu albo wyglądają przez okno na boisko i patrzą jak inne dzieci ze świetlicy bawią się na podwórku. Zajęcia w szkole językowej sprawiają, że motywacja do nauki jest większa.

 

– nasze sale są przepełnione językami obcymi – napisy, fotografie z różnych miejsc, cytaty, hasła motywacyjne – są wszędzie!

 

–  stawiamy na integrację i poczucie przynależności do szkolnej społeczności – jeśli dziecko chodzi na zajęcia do szkoły językowej może poczuć się jej częścią, może identyfikować się z marką i miejscem. Poczuć jej atmosferę oraz charakter. Zobaczyć, że poza domem i szkołą jest też inne miejsce, którego jest częścią. Atmosfera, kolory, design, który został stworzony w szkole językowej pozwalają stworzyć solidne fundamenty do procesu rozwoju i dobrych relacji na linii nauczyciel – uczeń.

 

Podejmij świadomą decyzję – wybierz najlepsze miejsce dostosowane do zajęć językowych!

 

W Klinice Języka proponujemy lekcje w salach bardzo dobrze wyposażonych i dostosowanych do nauki języków obcych oraz możemy stworzyć grupy dopasowane terminami do planu zajęć Twojego dziecka. Przyprowadzimy i odprowadzimy uczniów na nasze zajęcia. Zapraszamy!

 

 

Copyright 2024. KLINIKA JĘZYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

II oddział:

ul. E. Orzeszkowej 66, Piastów

(pasaż handlowy koło SP3)

I oddział:

wejście od strony osiedla Baszta
od ul. Paderewskiego (koło SP4)

ul. Żbikowska 26 lok. 1, Piastów

Siedziba główna:

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Dane kontaktowe

I piętro, wejście od Al. Wojska Polskiego

ul. Kujawska 28, 05-820 Piastów

Jak dojechać? 

Nasze placówki są w bliskiej odległości od szkół podstawowych. Dla uczniów klas 0-3 – możliwość przyprowadzania dzieci ze świetlicy szkolnej (dotyczy SP2, SP3, SP4 i SP5 w Piastowie).

Godziny pracy sekretariatu:
ul. Kujawska 28, Piastów
 
Poniedziałek 9:00-19:00
Wtorek 9:00-19:00
Środa 9:00-19:00
Czwartek 9:00-19:00
Piątek 9:00-17:00
Nr konta bankowego:
25 2490 0005 0000 4500 9666 6442 (Alior Bank)

Prowadzimy zajęcia na terenie całego Piastowa.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Temat:
Treść wiadomości:
Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Klinika Języka Szkoła Języków Obcych zgodnie
z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (Rozporządzenie 679/2016/UE, zwane RODO). Oświadczam, iż zostałem poinformowany(a), że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych umieszczonych w zbiorze oraz ich poprawiania, a także prawo żądania usunięcia moich danych osobowych ze zbioru. Dane będą wykorzystane do celów organizacyjnych kursu oraz marketingowych. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. W przypadku braku zgody prosimy o kontakt z nami za pomocą telefonu bądź wizytę w siedzibie szkoły.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Wizja i cele szkoły językowej Klinika Języka – rozmowa z pomysłodawcą idei nowoczesnej szkoły. Panie Krzysztofie, skąd wziął się pomysł stworzenia takiego miejsca jak Klinika Języka? Pomysł rodził się już
Dlaczego prowadzimy zajęcia we własnych salach? Bo stawiamy na jakość nauczania: – prowadzimy zajęcia tylko we własnych salach, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości oferowanych kursów – szanujemy czas rodziców,
Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy rozwój. Dzieci już od najmłodszych lat uczestniczą w różnych zajęciach dodatkowych. Kiedy warto rozpocząć naukę języka obcego? Trudno określić jeden słuszny termin