Język niemiecki: nauka, korepetycje

Niemiecki to jeden z najpopularniejszych języków na świecie. Zapraszamy na kurs!

Choć w tej kategorii wciąż przoduje angielski, to zapewne wiesz lub domyślasz się, jak ważna w dzisiejszych czasach jest znajomość języka niemieckiego. Uczyłeś się go w szkole lub na studiach, a może chcesz dopiero rozpocząć przygodę z nauką niemieckiego? To bez znaczenia. Przyjdź do nas!

Nie tylko nasi zachodni sąsiedzi władają tym językiem. Jest wiele państw, w których niemiecki stanowi język urzędowy. Poza tym jego znajomość opłacalna jest również w biznesie – powstaje coraz więcej niemieckich firm, które wymagają posługiwania się nim przynajmniej w stopniu komunikatywnym. Angielski nie wystarcza, a jeśli znasz dodatkowo niemiecki, to może być Twoja karta przetargowa w drodze do kariery.

Oferujemy ciekawe kursy języka niemieckiego w Piastowie. Niezależnie od tego, czy pracujesz, studiujesz, czy po prostu niemiecki jest Twoim hobby – z nami nauka będzie czystą przyjemnością.

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego w Klinice Języka w Piastowie?

  • Zapisujesz się na zajęcia indywidualne, korepetycje lub zajęcia z niemieckiego w grupie – jak wolisz. Przygotowaliśmy również ofertę nauki niemieckiego dla firm – małych i dużych.
  • Kształcimy na każdym poziomie – podstawowym (A1, A2), średniozaawansowanym (B1, B2) oraz zaawansowanym (C1, C2). Nie martwisz się więc, że rzucimy Cię na głęboką wodę i sobie nie poradzisz bądź odwrotnie – będziesz uczył się rzeczy, które już znasz. Poziom będzie idealnie dopasowany do Ciebie.
  • Posługujemy się metodą Direct. Wiemy, że każdy przyswaja języki obce nieco inaczej – najważniejsze, by robić to skutecznie. Metoda Direct to najlepszy wybór!
  • Nasi lektorzy to specjaliści, którzy realnie (czyli w praktyce) mieli do czynienia z językiem niemieckim, oraz dodatkowo posiadają odpowiednie wykształcenie kierunkowe. Są sympatyczni i tak samo zależy im na Twoim przyswojeniu niemieckiego jak i Tobie!
  • Mieścimy się w centrum Piastowa – nie potrzebujesz więc mapy, by do nas dojechać. I zawsze znajdziesz miejsce do parkowania.

Daj sobie szansę – zyskaj nowe umiejętności!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress