Język rosyjski: nauka, korepetycje

Język rosyjski wraca do łask. Przekonaj się o tym!

Nasze mamy, babcie i ciocie poznawały język rosyjski już w podstawówkach. I choć potem w szkołach zastąpił go angielski, wcale nie oznacza, że stracił na popularności – wręcz przeciwnie.

Obecnie można zaklasyfikować rosyjski jako nowy trend w nauce języków obcych – i co ciekawe, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Inność jest w cenie – a język rosyjski z pewnością wyróżnia się na tle innych, zarówno w pisowni, jak i w wymowie. Rosja to duży kraj o ogromnej potędze gospodarczej i nasz sąsiad oraz znaczący gracz na arenie międzynarodowej. Istnieje duża szansa dla przedsiębiorców i młodych ludzi, władających językiem rosyjskim.

Proponujemy Ci lekcje języka rosyjskiego w Piastowie. Nieważne, czy potrzebujesz go do pracy, chcesz go sobie przypomnieć ze szkoły czy nauczyć się od początku, bo Ci się podoba – postaramy się, byś opanował go perfekcyjnie!

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Klinice Języka w Piastowie?

  • Uczęszczasz na zajęcia indywidualne, korepetycje, lub zajęcia z rosyjskiego w małej grupie (3-8osób) – jak Ci wygodnie. Przygotowaliśmy również możliwość nauki rosyjskiego dla firm – niezależnie od jej wielkości.
  • Kształcimy na każdym poziomie – podstawowym (A1, A2), średniozaawansowanym (B1, B2) oraz zaawansowanym (C1, C2). Poziom dopasowany jest do Ciebie. Nie musisz martwić się, że będziesz uczył się na zbyt wysokim lub zbyt niskim poziomie.
  • Używamy metody Direct. Pozwala ona osiągnąć bardzo dobre rezultaty w krótkim czasie. Zaczniesz mówić szybciej niż myślisz.
  • Nasi lektorzy to specjaliści, którzy doskonale władają językiem rosyjskim dzięki licznym podróżom i kursom, oraz posiadają właściwe wykształcenie kierunkowe. Są zabawni, życzliwi i tak samo zależy im na Twoim szybkim oraz skutecznym przyswojeniu rosyjskiego jak i Tobie!
  • Nasza lokalizacja to centrum Piastowa – zapomnij o GPS-ie, dotrzesz do nas bez najmniejszych problemów.

Daj sobie szansę – zyskaj nowe umiejętności!

Pytania? Sugestie? Wątpliwości? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress