29 kwietnia 2024

Zajęcia stacjonarne czy online? Który kurs wybrać? Odpowiedz sobie na kilka pytań!

Aktualnie dużą popularnością cieszą się kursy online. Wiele osób ma jednak obawy przed rozpoczęciem nauki w tej formie. Wątpliwości jest kilka. Czy na pewno można uczyć się języka na odległość? Czy brak bezpośredniego kontaktu z nauczycielem nie odbije się na efektywności nauczania? Czy poradzę sobie technicznie? Jest to strach przed nieznanym. Nauczanie online jest równie skuteczne jak zajęcia stacjonarne. Na pewno nie wszystkie osoby preferują ten tryb nauki i przed podjęciem decyzji trzeba zadać sobie kilka ważnych pytań, które pomogą podjąć decyzję przy ostatecznym wyborze kursu.

 

Czy cenię swój czas?

 

Zajęcia online to ogromna oszczędność czasu! Jeśli jesteś osobą, dla której doba wiecznie jest za krótka, warto przemyśleć tę opcję. Brak dojazdów na zajęcia do szkoły powoduje, że możesz zaoszczędzić wiele czasu na inne czynności. Włączenie komputera i podłączenie się do lekcji zajmie Ci tylko kilka minut. Czy to nie brzmi pięknie?

 

Czy lubię czuć się komfortowo?

 

Jeśli najlepiej czujesz się w zaciszu własnego domu, dlaczego by nie wybrać zajęć online? Lekcja odbywa się w miejscu, które dobrze znasz, w którym czujesz się dobrze i komfortowo. W ciepłych kapciach i z ulubioną herbatką możesz uczyć się do woli. Jeśli stresuje Cię przebywanie w obcym miejscu i w grupie innych osób, możesz wybrać zajęcia na odległość. Nauka mówienia w obcym języku to często wychodzenie z własnej strefy komfortu. Po co dorzucać sobie dodatkowy stres? Wybierz spokojne miejsce, w którym czujesz się dobrze i weź udział w lekcji.

 

Czy chciałbym/chciałabym zaoszczędzić?

 

Dojazdy na zajęcia to dodatkowy koszt. Jeśli poruszasz się samochodem lub innym środkiem transportu możesz zaoszczędzić na paliwie lub bilecie.

 

Czy posiadam odpowiedni sprzęt i Internet?

 

Aby wziąć udział w lekcji online niezbędne jest posiadanie dobrego połączenia internetowego. Bez tego lekcja online może się nie udać. Jeśli masz sprawny komputer lub smartphone ze stabilnym Internetem spełniasz wszystkie kryteria. Jeśli do tego posiadasz dobre słuchawki – jesteś w idealnej sytuacji!

 

Czy mam odpowiednie warunki w domu?

 

Niezbędny sprzęt i Internet to niejedyny warunek udanej lekcji. Musisz mieć także zapewnione odpowiednie warunki do nauki, czyli spokój i ciszę! Jeśli mieszkasz w małym mieszkaniu z gromadką biegających dzieci, które na moment nie odstępują Cię na krok, możesz mieć problem z efektywnym uczestnictwem w zajęciach. Musisz zapewnić sobie oddzielny, najlepiej zamknięty pokój, w którym nikt nie będzie przeszkadzać Ci w nauce.

 

Czy znam podstawy obsługi komputera?

 

Obsługa lekcji online jest bardzo prosta. Nie wymaga zaawansowanej wiedzy informatycznej. Jeśli potrafisz włączyć komputer i wykonać na nim proste czynności to nie będziesz mieć żadnych problemów z zalogowaniem się na lekcję. Jeśli jednak nigdy nie korzystałeś/aś z komputera, musisz poprosić kogoś o pomoc lub odbyć podstawowy kurs obsługi komputera.

 

Jeśli odpowiedź na wszystkie przedstawione wyżej pytania była twierdząca – kursy online są na pewno dla Ciebie! Jeśli jesteś zainteresowany taką formą nauki skontaktuj się z nami. Wszystkie formalności od wypełnienia testu poziomującego, aż do rozpoczęcia pierwszej lekcji załatwimy zdalnie. Jeśli jednak podjąłeś decyzję o zapisie na kurs stacjonarny, mamy dla Ciebie bogatą ofertę kursów. Zapraszamy.

 

Więcej informacji >

Copyright 2024. KLINIKA JĘZYKA. Wszelkie prawa zastrzeżone. | powered by KK MARKETING&DESIGN

II oddział:

ul. E. Orzeszkowej 66, Piastów

(pasaż handlowy koło SP3)

I oddział:

wejście od strony osiedla Baszta
od ul. Paderewskiego (koło SP4)

ul. Żbikowska 26 lok. 1, Piastów

Siedziba główna:

Kontakt

Masz pytanie? Skontaktuj się!

Dane kontaktowe

I piętro, wejście od Al. Wojska Polskiego

ul. Kujawska 28, 05-820 Piastów

Jak dojechać? 

Nasze placówki są w bliskiej odległości od szkół podstawowych. Dla uczniów klas 0-3 – możliwość przyprowadzania dzieci ze świetlicy szkolnej (dotyczy SP2, SP3, SP4 i SP5 w Piastowie).

Godziny pracy sekretariatu:
ul. Kujawska 28, Piastów
 
Poniedziałek 9:00-19:00
Wtorek 9:00-19:00
Środa 9:00-19:00
Czwartek 9:00-19:00
Piątek 9:00-17:00
Nr konta bankowego:
25 2490 0005 0000 4500 9666 6442 (Alior Bank)

Prowadzimy zajęcia na terenie całego Piastowa.

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Temat:
Treść wiadomości:
Zgadzam się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych przez Klinika Języka Szkoła Języków Obcych zgodnie
z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (Rozporządzenie 679/2016/UE, zwane RODO). Oświadczam, iż zostałem poinformowany(a), że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych umieszczonych w zbiorze oraz ich poprawiania, a także prawo żądania usunięcia moich danych osobowych ze zbioru. Dane będą wykorzystane do celów organizacyjnych kursu oraz marketingowych. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. W przypadku braku zgody prosimy o kontakt z nami za pomocą telefonu bądź wizytę w siedzibie szkoły.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Wizja i cele szkoły językowej Klinika Języka – rozmowa z pomysłodawcą idei nowoczesnej szkoły. Panie Krzysztofie, skąd wziął się pomysł stworzenia takiego miejsca jak Klinika Języka? Pomysł rodził się już
Dlaczego prowadzimy zajęcia we własnych salach? Bo stawiamy na jakość nauczania: – prowadzimy zajęcia tylko we własnych salach, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości oferowanych kursów – szanujemy czas rodziców,
Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy rozwój. Dzieci już od najmłodszych lat uczestniczą w różnych zajęciach dodatkowych. Kiedy warto rozpocząć naukę języka obcego? Trudno określić jeden słuszny termin