Lekcje w salach Kliniki Języka VS wynajmowanych salach szkoły państwowej

Dlaczego warto jak najwcześniej rozpocząć naukę języka obcego?
17 sierpnia 2022

Lekcje w salach Kliniki Języka VS wynajmowanych salach szkoły państwowej

Dlaczego prowadzimy zajęcia we własnych salach? Bo stawiamy na jakość nauczania!

– prowadzimy zajęcia tylko we własnych salach, ponieważ zależy nam na najwyższej jakości oferowanych kursów

– szanujemy czas rodziców, dlatego przyprowadzamy i odprowadzamy uczniów z klas 0-3 na nasze zajęcia

– nasze sale są lepiej wyposażone – wszystkie materiały są pod ręką lektora

– inwestujemy w nowoczesne rozwiązania – monitory interaktywne, maty edukacyjne, flashcards, gry, plakaty, ładne wnętrza i dobra akustyka pomieszczeń. W salach wynajmowanych w szkołach lektor bardzo często jest obciążony obowiązkiem przynoszenia materiałów ze sobą, przez co ich liczba jest ograniczona, a także bardzo często tego po prostu nie robi. Salę często charakteryzują się fatalną akustyką. Lektor nie ma możliwości wykorzystania całego potencjału kursu (DVD, oprogramowanie interaktywne) bo po prostu nie ma jak z tego skorzystać. Trudno prowadząc zajęcia w takich warunkach i nazywać się nowoczesną szkołą.

– zwiększamy motywację do nauki – gdy zajęcia odbywają się w innym miejscu zanika poczucie, że jest to kolejna zwykła lekcja w planie szkolnym – dzieci traktują takie zajęcia jako bonus, możliwość spotkania z innymi osobami, a nie kolejną obowiązkową lekcję w szkole, która nie wyróżnia się niczym od pozostałych. Dzieci często mają zajęcia tuż po lekcjach szkolnych w tych samych salach, są w trybie „szkoły państwowej”, nie odróżniają zajęć dodatkowych od szkolnych, są zmęczone, mają problemy z koncentracją, myślą już tylko o tym, żeby wrócić do domu albo wyglądają przez okno na boisko i patrzą jak inne dzieci ze świetlicy bawią się na podwórku. Zajęcia w szkole językowej sprawiają, że motywacja do nauki jest większa.

– nasze sale są przepełnione językami obcymi – napisy, fotografie z różnych miejsc, cytaty, hasła motywacyjne – są wszędzie!

–  stawiamy na integrację i poczucie przynależności do szkolnej społeczności – jeśli dziecko chodzi na zajęcia do szkoły językowej może poczuć się jej częścią, może identyfikować się z marką i miejscem. Poczuć jej atmosferę oraz charakter. Zobaczyć, że poza domem i szkołą jest też inne miejsce, którego jest częścią. Atmosfera, kolory, design, który został stworzony w szkole językowej pozwalają stworzyć solidne fundamenty do procesu rozwoju i dobrych relacji na linii nauczyciel – uczeń.

Podejmij świadomą decyzję – wybierz najlepsze miejsce dostosowane do zajęć językowych!

W Klinice Języka proponujemy lekcje w salach bardzo dobrze wyposażonych i dostosowanych do nauki języków obcych oraz możemy stworzyć grupy dopasowane terminami do planu zajęć Twojego dziecka. Przyprowadzimy i odprowadzimy uczniów na nasze zajęcia. Zapraszamy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress