10 supermocy Kliniki Języka | Klinika Języka Piastów
A group of kids in kindergarten play room
5 rad, dzięki którym Twoje dziecko polubi naukę języka obcego
28 lutego 2018

10 supermocy Kliniki Języka

LIVE IN THE SUNSHINE

W Klinice Języka pojawił się superbohater – Miki! Znalazł się tutaj nieprzypadkowo. Wybrał miejsce, które posiada supermoce, którymi sam chciałby władać! 😊 To nasze sprawdzone metody na naukę języków obcych, dzięki którym nasi uczniowie mogą z dnia na dzień pogłębiać swoją znajomość języków obcych. Czy jesteście ciekawi jak to robimy?

10 supermocy Kliniki Języka:

1) kreatywność – moc najważniejsza, gdyby nie ona nauczanie byłoby monotonne i nudne. Nasze zajęcia są różnorodne i ciekawe. Eksperymentujemy, wymyślamy, stale dostarczamy nowych bodźców naszym uczniom. Na zajęciach ma się dziać! 😉

2) komunikacja – uczymy, aby mówić. Celem naszej nauki jest przełamanie wśród uczniów bariery w mówieniu. Dla nas wyznacznikiem dobrej znajomości języka jest umiejętność swobodnego posługiwania się  nim w języku mówionym. Metoda bezpośrednia, którą pracujemy doskonale sprawdza się przy nauce mówienia.

3) humor – czym byłby świat bez uśmiechu! Czym byłyby zajęcia bez humoru, dowcipu i pozytywnego nastawienia. Nauka musi sprawiać przyjemność!

4) nowoczesność – podążamy za nowinkami technicznymi, aplikacjami, nowymi trendami w nauczaniu, stale się szkolimy, wykorzystujemy nowoczesne technologie.  Lubimy zaskoczyć naszych uczniów czymś nowym i niespotykanym. 😊

5) otwartość – jesteśmy otwarci na uczniów, ich potrzeby i oczekiwania, dopasowujemy się i stale staramy zwiększać jakość naszych lekcji by spełniać wszystkie wymagania.

6) aktywność – działamy prężnie i aktywnie, bierzemy udział w akcjach, w konkursach. Cieszymy się, że możemy dzielić się swoją pasją z innymi.

7) energia – nawet najciekawszy temat, opowiedziany bez energii i zapału traci na atrakcyjności. Naszych lektorów charakteryzuje młodość i energia. Swoim nastawieniem próbują dotrzeć do wszystkich uczniów i rozpalić u nich pasję do nauki języków obcych.

8) pracowitość – wiemy, że pracowitość znaczy często więcej niż talent i chęci. Ciężko pracujemy nad poziomem nauczania i stale chcemy się rozwijać, kształcić się i podnosić swoje umiejętności. Tego uczymy także naszych uczniów. 90% sukcesu to pracowitość, zwłaszcza w nauce języków obcych.

9) konsekwencja – krok po kroku do celu. Nasi lektorzy są konsekwentni w działaniu, przekonani o słuszności swoich metod i zmotywowani do uzyskiwania z uczniami jak najwyższych wyników.

10) skuteczność – wszystkie supermoce składają się w ostateczności na skuteczność naszych działań. Widoczne postępy naszych uczniów są największą radością i i wynagrodzeniem za naszą pracę.

Superbohater Miki już do nas dołączył. Dołącz i Ty i pozwól dzielić się z Tobą naszymi supermocami!miki_bohater

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress