Dlaczego warto zapisać dziecko na kurs językowy prowadzony metodą Direct?
29 sierpnia 2017
Czy Twoje dziecko uczy się języka obcego, ale boi się mówić? Wiemy jak temu zaradzić!
16 lipca 2019

10 supermocy Kliniki Języka

W Klinice Języka pojawił się superbohater – Miki! Znalazł się tutaj nieprzypadkowo. Wybrał miejsce, które posiada supermoce, którymi sam chciałby władać! 😊 To nasze sprawdzone metody na naukę języków obcych, dzięki którym nasi uczniowie mogą z dnia na dzień pogłębiać swoją znajomość języków obcych. Czy jesteście ciekawi jak to robimy?

10 supermocy Kliniki Języka:

1) kreatywność – moc najważniejsza, gdyby nie ona nauczanie byłoby monotonne i nudne. Nasze zajęcia są różnorodne i ciekawe. Eksperymentujemy, wymyślamy, stale dostarczamy nowych bodźców naszym uczniom. Na zajęciach ma się dziać! 😉

2) komunikacja – uczymy, aby mówić. Celem naszej nauki jest przełamanie wśród uczniów bariery w mówieniu. Dla nas wyznacznikiem dobrej znajomości języka jest umiejętność swobodnego posługiwania się  nim w języku mówionym. Metoda bezpośrednia, którą pracujemy doskonale sprawdza się przy nauce mówienia.

3) humor – czym byłby świat bez uśmiechu! Czym byłyby zajęcia bez humoru, dowcipu i pozytywnego nastawienia. Nauka musi sprawiać przyjemność!

4) nowoczesność – podążamy za nowinkami technicznymi, aplikacjami, nowymi trendami w nauczaniu, stale się szkolimy, wykorzystujemy nowoczesne technologie.  Lubimy zaskoczyć naszych uczniów czymś nowym i niespotykanym. 😊

5) otwartość – jesteśmy otwarci na uczniów, ich potrzeby i oczekiwania, dopasowujemy się i stale staramy zwiększać jakość naszych lekcji by spełniać wszystkie wymagania.

6) aktywność – działamy prężnie i aktywnie, bierzemy udział w akcjach, w konkursach. Cieszymy się, że możemy dzielić się swoją pasją z innymi.

7) energia – nawet najciekawszy temat, opowiedziany bez energii i zapału traci na atrakcyjności. Naszych lektorów charakteryzuje młodość i energia. Swoim nastawieniem próbują dotrzeć do wszystkich uczniów i rozpalić u nich pasję do nauki języków obcych.

8) pracowitość – wiemy, że pracowitość znaczy często więcej niż talent i chęci. Ciężko pracujemy nad poziomem nauczania i stale chcemy się rozwijać, kształcić się i podnosić swoje umiejętności. Tego uczymy także naszych uczniów. 90% sukcesu to pracowitość, zwłaszcza w nauce języków obcych.

9) konsekwencja – krok po kroku do celu. Nasi lektorzy są konsekwentni w działaniu, przekonani o słuszności swoich metod i zmotywowani do uzyskiwania z uczniami jak najwyższych wyników.

10) skuteczność – wszystkie supermoce składają się w ostateczności na skuteczność naszych działań. Widoczne postępy naszych uczniów są największą radością i i wynagrodzeniem za naszą pracę.

Superbohater Miki już do nas dołączył. Dołącz i Ty i pozwól dzielić się z Tobą naszymi supermocami!miki_bohater

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress